© 2020   " ProCovers "
Mudelipõhised istmekatted Euroopas
image001.png
  • Facebook
  • Instagram
 PRO  Business - 199 eur (komplekt 5 istet)
Istmekatted on tehtud täpselt vastavalt automudeli järgi ECO nahast (STRONG). Kulumiskindlus 50 000 korda. Vastupidav ja kerge materjal. Keskmine kasutusiga 3-5 aasta. Istmekatted ei sega AIRBAGi tööd. 
Kui auto tagaistmed on eraldatud, istmekatted tehakse iga istmeosa kohta eraldi.
Eco-nahk jäljendab naha struktuuri. See on kaasaegne materjal ja tootjate eesmärgiks oli viia kokku naturaalsest nahast. Kasutamise ajal polüuretaan ei erita kahjulikke aineid, seetõttu sündiski nimi „eco-nahk“
Komplekti kuulub:
Esiistmete katted, tagaistmete katted, peatugede katted, kinnituskonksud, paigaldusjuhend.
Paigaldamine istme peaele. Istmekate paigaldatakse spetsiaalsete konksudega. Garantii 2 aasta
 PRO  Premium - 299 eur (komplekt 5 istet)
Kvaliteetsed istmekatted kunst nahast. Keskmine kasutusiga 4-6 aasta. Kulumiskindlus 100 000 korda. Hoolikalt ja täpsustatud ning korrata konkreetse automudeli istmete anatoomiat. Samuti õmmeldakse sisse spetsiaalne karkass, mille abil komplekt kokku tõmmatakse ja kinnitatakse just sellisel moel, et see oleks tihedalt ümber salongi ja kataks täielikult istmete pinna.
Tänu sellisele kinnitamise süsteemile arvab 99% inimestest, et meie autokatted on justkui
autosalongi täielik ümberõmblemine. Premium ja Lux õmbluste tellimisel, saab kõiki värve
omavahel kokkusobitada (valides oma maitsele vastava värvi kombinatsiooni), tellida dekoratiivne rida ja palju muud.
Võimalus valida muster ja oma disain: rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud. Istmekatted sobivad autode istmetel paigaldatud AIRBAG süsteemiga.
Kunst nahk jäljendab naha struktuuri. See on kaasaegne materjal ja tootjate eesmärgiks oli viia kokku naturaalsest nahast. Kasutamise ajal polüuretaan ei erita kahjulikke aineid, seetõttu sündiski nimi „kunst nahk“
Garantii al. 2 aasta
 PRO  Lux - 399 eur (komplekt 5 istet)
LUX istmekatted Saksa nahast (auto-microfiber Schweitzer/ Dacota ).  Elegantne, paks ja meeldiv puudutusele nahk. Keskmine kasutusiga 5-10 aasta. Kulumiskindlus 200 000 korda. Hoolikalt ja täpsustatud ning korrata konkreetse automudeli istmete anatoomiat. Istmekatted sobivad autode istmetel paigaldatud AIRBAG süsteemiga. Samuti õmmeldakse sisse spetsiaalne karkass, mille abil
komplekt kokku tõmmatakse ja kinnitatakse just sellisel moel, et see oleks tihedalt ümber salongi ja kataks täielikult istmete pinna.
Tänu sellisele kinnitamise süsteemile arvab 99% inimestest, et meie autokatted on justkui
autosalongi täielik ümberõmblemine. Premium ja Lux õmbluste tellimisel, saab kõiki värve
omavahel kokkusobitada (valides oma maitsele vastava värvi kombinatsiooni), tellidadekoratiivne rida ja palju muud.
Võimalus valida muster ja oma disain: rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud. 
Schweitzer Original ülitugev polüuretaankate, mis on kantud vastupidavale mikrokiudule. Välimuselt, puutetundlikkuse ja tehniliste omaduste poolest ei ole see materjal mingil juhul halvem kui loomulik nahk. Schweitzer parim kunstnahk.