Tugevad küljed ProCovers ettevõttest

1) Istmekatted õmmeldakse vastavalt konkreetsete lekaalide, mudelite, kaubamärgi, tootmisaasta ja auto konfiguratsiooni järgi. Just seetõttu istuvad istmekatted väga hästi, ilma salongi funktsionaalsust rikkumata (ei takista turvapadja avanemist, reguleeritavad käetoed jne). Pole vahet, milliseid istmekatted te valite, Teie salong näeb palju ilusana välja ja lisaks on ka kaitstud!
Oleme valmis pakkuma teile tellimuseks istmekatteid, mis maksimaalselt sarnanevad salongi ümberõmblemisega.
Premium ja Lux - lekaalide võtmisel, me kopeerime salongi ning lisame erinevaid elemente, mis tegelikult originaalis puuduvad, kuid selle poolest teevad disaini atraktiivsemaks. Samuti õmmeldakse sisse spetsiaalne karkass, mille abil komplekt kokku tõmmatakse ja kinnitatakse just sellisel moel, et see oleks tihedalt ümber salongi ja kataks täielikult istmete pinna.
Tänu sellisele kinnitamise süsteemile arvab 99% inimestest, et meie autokatted on justkui autosalongi täielik ümberõmblemine. Premium ja Lux õmbluste tellimisel, saab kõiki värve omavahel kokkusobitada (valides oma maitsele vastava värvi kombinatsiooni), tellida dekoratiivne rida ja palju muud.
2) Meie istmekatted on turvalised. Istmekatted sobivad autode istmetel paigaldatud AIRBAG süsteemiga.
3) Mõnda autoomanikku tõrjub et istmekatted , sest tema arvates tähendab see istmekatete halvemat kvaliteeti ning et  nad ei näe visuaalselt nii kaunid välja. Julgeme väita, kõik meie poolt pakutavad istmekatted on kõrgkvaliteetsed, nende toodang on alati range kontrolli all ja meie poolt kehtib ka garantii
 
Business mudelitele 2 aastat, Premium mudelitele 3 aastat ja Lux mudelitele 5 aastat.
TÄHELEPANU! Garantii ei mõjuta istmekatete kasutusiga. Meie istmekatete keskmine kasutusiga  on 3-7 aastat.
  • Pakume lisaks garantiile ka müügijärgset teenindust. Saame Teie komplektis oleva mis tahes detaili eraldi üle õmmelda ja uuesti paigaldada ning selle teenuse hind tuleb odavam. Näiteks, saate enne auto müümist juhi osa ära vahetada, juhul kui see on halvas seisukorras või istmed algsesse seisundisse tagasi viia.
4) Tootevalikule väga konkurentsivõimeliste hindadega;  paindlik hinnapoliitika;  töötame nii füüsiliste kui ka juriidiliste isikutega;  ellimuste esitamine läbi transpordifirmade üle kogu Euroopa Liidu individuaalne lähenemine ja nõu andmine igale kliendile koostöös meie ettevõtte tootejuhtidega.

5) Võimalik ka iseseisvalt paigaldada istmekatted, juhend antakse kaasa, või Istmekatete paigaldust saavad teostada meie meistrid, kas Teie poolt soovitud aadressil või meie autoteeninduses.

 

 

Partners ProCovers
© 2020   " ProCovers " Mudelipõhised istmekatted Euroopas