Partners ProCovers
© 2020   " ProCovers " Mudelipõhised istmekatted Euroopas
  • Facebook
  • Instagram

Nissan Pathfinder mudelipõhised istmekatted

Teie autotehase sisekujundus jätab soovida paremat?

Kas otsite võimalust tõsta seda VIP-klassi kaubamärkide tasemele, et kõik teie tuttavad ja sõbrad oleksid kadedad?
Või soovite lihtsalt istmete polstrit kaitsta tolmu, mustuse ja mehaaniliste kahjustuse eest regulaarsel reisijate ja lemmikloomade veol?

See ei ole raske! ProCovers’i istmekatted ei lahenda mitte ainult kõiki teie auto istmete kaitsega seotud küsimusi, vaid parandavad samal ajal radikaalselt ka salongi välimust.

Pole vahet, milliseid istmekatted te valite, Teie salong näeb palju ilusana välja ja lisaks on ka kaitstud!

Istmekatted õmmeldakse vastavalt konkreetsete lekaalide, mudelite, kaubamärgi, tootmisaasta ja auto konfiguratsiooni järgi. Just seetõttu istuvad istmekatted väga hästi, ilma salongi funktsionaalsust rikkumata (ei takista turvapadja avanemist, reguleeritavad käetoed jne).
 
Hoolikalt ja täpsustatud ning korrata konkreetse automudeli istmete anatoomiat.
Premium ja Lux samuti õmmeldakse sisse spetsiaalne karkass, mille abil komplekt kokku tõmmatakse ja kinnitatakse just sellisel moel, et see oleks tihedalt ümber salongi ja kataks täielikult istmete pinna.

Tänu sellisele kinnitamise süsteemile arvab 99% inimestest, et meie autokatted on justkui autosalongi täielik ümberõmblemine.
Premium ja Lux õmbluste tellimisel, saab kõiki värve omavahel kokkusobitada (valides oma maitsele vastava värvi kombinatsiooni),  tellida dekoratiivne rida ja palju muud. Võimalus valida muster ja oma disain: rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud. 
Istmekatted sobivad autode istmetel paigaldatud AIRBAG süsteemiga.
Komplekti kuulub:
Esiistmete katted, tagaistmete katted, peatugede katted, kinnituskonksud, paigaldusjuhend.
Paigaldamine istme peaele. Istmekate paigaldatakse spetsiaalsete konksudega.